Döner Loblu Pompalar
Döner Loblu Pompalar

Döner Loblu Pompalar

Döner Loblu pompalar, endüstriyel tesislerde, vizkoz ürünlerin tranferlerinde kullanılan verimli pompalardır.
Ürün Kategorisi:
  • Teknik Bilgiler
  • Dökümanlar

    Döner loblu pompalar kendinden emişli, valfsiz, pozitif deplasmanlı pompalardır.Rotor çiftinin senkronize dönüşü, pompanın besleme tarafında bir vakum oluşturur. Bu vakum sıvıyı pompa odasına çeker. Rotorların dönmesi nedeniyle ortam basınç alanına pompalanır. Dönüş yönü değiştirilirse akış tersine döner.


    Döner loblu pompalar konusunda uzmandır. 1 –3.200 m³/saat akış hızlarına sahip 16 pompa boyutu ve geniş ekipman ve ek parça seçenekleri sunuyoruz. Büyük ölçekli geometri ve kısa geçiş, ortamın nazikçe pompalanmasını sağlar.


    Döner loblu pompalar atıksu arıtma ve çevre teknolojisi sektöründe 14 yılı aşkın süredir kullanılmaktadır. Katı madde taşıma pompaları güçlü, güvenilir ve verimlidir. pompalar kirli, çamurlu ve aşındırıcı ortamları sorunsuz bir şekilde aktarır.EŞSİZ GÖVDE KORUMASI


Pompa gövdesinin hasar görmesini önlemek için, örneğin; Aşındırıcı veya agresif sıvılar nedeniyle pompalarmızı gövde korumasıyla donatılmıştır. Benzersiz gövde kaplamaları ve gövde koruma plakaları farklı malzemelerde mevcuttur.EŞSİZ BLOK TASARIMI


16 pompa modelinin tümü, tek parça (BLOK) yapıda özel, bölümsüz pompa gövdeleri ve rotorlara sahiptir. Bu tasarım, yüksek kalite standardını yansıtır ve bakım kolaylığı ile uzun servis ömrünü garanti eder.


ROTOR ÇEŞİTLERİ


Geometri ve malzeme açısından farklılık gösteren kapsamlı bir rotor yelpazesi sunar. Uygulamanıza uygun bir rotor sunuyoruz.
YÜKSEK KALİTELİ SALMASTRALAR


Katı maddelere dayanıklı, tek etkili mekanik salmastralarımız en yüksek düzeyde güvenlik sağlar. Zorlu uygulamalar için bireysel salmastra çözümleri mümkündür.DETAYLI VE ÇOK ÇEŞİTLİ MALZEMELER


Tüm pompa bileşenleri için geniş bir malzeme yelpazesi sunar. Örneğin pompa gövdesi dökme demir, dökme çelik, Alüminyum, paslanmaz çelik, Duplex çelik veya Hastelloy®'dan üretilebilir.


Atıksu arıtma uygulamaları:


Susuzlaştırılmış Çamur, Sindirilmiş Çamur, Dozajlamaz, Enjeksiyon, Flotasyon Çamuru, Kireç ve Flokülant, Birincil Çamur, Ham Kanalizasyon, Pislik ve Yağ,Çamur Likörü, Yoğunlaştırılmış Çamur, hayvan gübresi gibi akışkanların transferinde kullanılr.Döner Loblu Pompaların Özellikleri:


1. Kendinden emişli, Valfsiz, Pozitif Deplasmanlı Pompa

2. Ön Kapak Sayesinde Kolay Bakım

3. Kontrol Edilebilir Akış, 1: 5'e kadar Oran

4. 3200 m³/saat'e kadar kapasite

5. 25 bara kadar basınçlar

6. Kuru Çalışma Yeteneği (özel opsiyonlarla)

7. Her iki yön için aynı pompa çıkışı

8. Nazik, Düşük Titreşimli Transfer

9. Viskoz, Katı, Aşındırıcı 

10. Düşük Parça Değiştirme Maliyetleri

Bizimle hemen iletişime geçip teklif isteyebilirsiniz.