Teknik Servis
Image

Teknik Servis

Yedek parça temini

Pompa, Blower ve diğer ekipmanlar için ihtiyaç olabilecek yedek parçaları temin ediyoruz. Aşınma ihtimali fazla olan sarf malzemeleri genellikle stoktan temin ediyor, arızalara bağlı olarak oluşabilecek zaman kayıplarınızı önlüyoruz.

Bakım ve servis

Tarafımıza ulaşan ürünlerin fiziksel incelemesi gerçekleştirildikten sonra yapılması gereken işlemler detaylandırılarak bir servis raporu olarak müşteriye bildirilir. Raporumuzda hizmet ve yedek parçalar için öngörülen maliyet teklif olarak müşterinin onayına sunulur. Servis teklifimizin onaylanması halinde, belirtilen sürede tamir, bakım ve test işlemleri tamamlanarak müşteriye ulaştırılır. Arıza durumlarında eğer ilgili ekipman bulunduğu yerden sökülemiyor ya da yerinde bakım talep ediliyorsa, servis teknisyenlerimiz saha ziyareti gerçekleştirip, arıza hakkında gerekli çalışmaları yaparlar. Fiziksel tespitler ve gerekli testler sonrası servis ve yedek parça maliyetleri müşterinin onayına sunulur. Verilen teklifin onaylanması durumunda en kısa sürede tamir, bakım ve test işlemleri gerçekleştirilerek ekipman devreye alınır.

Süpervizörlük hizmeti

Tarafımızca temin edilen her türlü ekipman ya da sistemin siparişi sonrasında veya öncesinde tesiste nereye monte edileceği, tesisin diğer tesisat ve ekipmanları ile nasıl ilişkilendirileceği, üretimde hangi parametrelere göre kullanılacağı, elektrik, su, kimyasal, hava, vs. temin edilmesi gereken yardımcı kapsamın belirlenmesi varsa otomasyona entegrasyonunun değerlendirilmesi gibi hususlar için süpervizörlük hizmeti verilir.

Devreye Alma

Tarafımızca temin edilen her türlü ekipman ve sistemin devreye alınma süreci, talep edilmesi halinde elektrik, elektronik veya mekanik teknisyenlerimiz tarafından yönetilir. Pompa, blower, kimyasal dozaj sistemi, pnömatik taşıma gibi ürün ve sistemlerin verimli performansı için devreye alma süreci çok önemlidir. Devreye alma hizmeti kapsamında, ekibimiz, devreye almadan önce gerekli tüm mekanik ve elektrik kontrolleri gerçekleştirir. Çalışma koşullarının optimal seviyede olduğuna karar verdikten sonra ekipman devreye alınır. Yapılan test ve gözlemler sonucunda pompa veya sistemin belirlenmiş değerlerde çalıştığına emin olunduktan sonra çalışır halde müşteriye teslim edilir.

Bizimle hemen iletişime geçip teklif isteyebilirsiniz.